Premier Morawiecki na konferencji “Poland in the EU” (Polska w Unii Europejskiej) oświadczył, że Polska przystąpi do programu cyfryzacji społeczeństwa, padły również zapewnienia o dużych nakładach finansowych z budżetu na rozbudowę sieci 5G.
Więcej: https://gazetaplus.pl/morawiecki-rfid-do-2030-zachipowanie-polakow/35689/?fbclid=IwAR0E3rY282px6dIZ0ds7yRjhYF1k3I4x2zN65NOFARwEG8QfI1V4HTQfewc
Więcej: https://gazetaplus.pl/morawiecki-rfid-do-2030-zachipowanie-polakow/35689/?fbclid=IwAR0E3rY282px6dIZ0ds7yRjhYF1k3I4x2zN65NOFARwEG8QfI1V4HTQfewc

Poniżej kilka słów ode mnie skierowanych do uczestników "Marszu o Wolność" w ostatnią sobotę w Tarnowie. Zachęcam również Państwa do zapoznania się.

https://odkrywamyzdrowie.pl/post/opinia-prawna-szczepienia-przeciw-covid-19-sa-eksperymentem-medycznym-na-ludziach