Numer POGOTOWIA ANTYSEPSOWEGO:
18 262 20 85 
MAPA POGOTOWIA

 

Stowarzyszenie
nie udziela
porad medycznych

"Jeśli zrezygnujesz z wolności
na rzecz bezpieczeństwa,
nie będziesz miał żadnej z tych rzeczy"

"Niebo leczy, a lekarz bierze honoraria"
 

Benjamin Franklin

Algorytm dożylnego podawania Askorbinianu Sodu - TYLKO DLA LEKARZY!

1.
Planowana jest akcja publicznego palenia moich książek ! :-)

      Minister Zdrowia i Główny Inspektorat Sanitarny wydają oświadczenia, że to co opisałem w książkach może być niebezpieczne dla zdrowia i życia. W domyśle - to co oni mówią jest oczywiście bezpieczne.
Właścicieli portalu Allegro tak wystraszono, że moje książki są usunięte z tego portalu.

      YouTube, na polecenie z góry, usuwa wszystkie moje filmy.  Facebook robi to samo i nie jest to działanie administracji FB.Moje bardzo ważne dla lekarzy streamy na żywo są w ciągu 30 sekund po zakończeniu transmisji natychmiast usuwane.

     Chiny zamknęły swój ostatni szpital dedykowany leczeniu koronawirusa. Jest zbyt mało nowych przypadków żeby był sens utrzymania któregokolwiek z nich.
      Lekarze w Indiach ogłosili całkowitą skuteczność leczenia wirusa. Użyli kombinacji leków takich jak: Lopinavir, Retonovir, Oseltamivir i Chlorphenamine. Zaczęli sugerować używanie tej mieszanki leków reszcie świata.
      Badacze z Erasmus Medical Center znaleźli antyciała przeciwko koronawirusowi.

Magia sceniczna, czyli odwracanie uwagi!
Czy Rząd Warszawski jest instytucją pijarową dla koncernów City?
Z cyklu " P-360, państwo istnieje formalnie".
                                                                                           dr J.Jaśkowski
Motto:
Pamiętaj: Leczenie jest zawsze sprawą indywidualną chorego.
Ustawy medyczne służą handlarzom i spec-służbom, w celu lepszego zniewolenia człowieka [politycznego/ekonomicznego].


Czym głupsi aktorzy sceny politycznej i mniej samodzielne państwo, tym więcej przepisów zakazu i nakazu.


Uwaga:

Prezentacja powyższa nie jest podręcznikiem medycyny, ani nie służy do diagnostyki lekarskiej. Jest tylko zbiorem informacji dotyczących wspomagania leczenia wirusowego zapalenia płuc.

Sugestie zawarte w tej prezentacji są tylko i wyłącznie informacją, która może oczywiście być wykorzystana, ale każdy organizm może reagować inaczej.

Każde użycie opisanych substancji musi być skonsultowane z lekarzem. Autor nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki zastosowania zawartych w tej prezentacji informacji.
 

     Poniżej publikujemy teskt raportu zespółu medycznego drugiego szpitala stowarzyszonego Uniwersytetu Xi'an Jiaotong. Ponieważ tekst oryginalny jest w języku chińskim, prezentowane jest tłumaczenie automatyczne. zatem niedoskonałe.

Czas wydania raportu: 2020-02-21 11: 00: 56

     Po południu 20 lutego 2020 r. Kolejnych 4 pacjentów z ciężkim zapaleniem płuc o podłożu koronowym wyzdrowiało z oddziału C10 West Ward of Tongji Hospital w szpitalu w Tongji, który został przejęty przez Narodowy Zespół Pomocy Drugiej Pomocy Uniwersytetu Xi'an Jiaotong. Zespół medyczny został oficjalnie oddany do pracy W przeszłości 8 pacjentów zostało wypisanych ze szpitala."Prawda za wszelką cenę obniża wszystkie koszty" - Robert David Steele

Robert David Steele, były szpieg CIA, współzałożyciel Marine Corps Intelligence Activity, czołowy recenzent non-fiction, autor wielu książek na temat wywiadu, zarządzania i reformy wyborczej, zapewnia jedenastopunktową ocenę fałszywej pandemii przez wywiad etyczny. Został zaproszony przez premiera ważnego kraju, który teraz rozumie i zdaje sobie sprawę, że wszyscy jesteśmy okłamani w bardzo kompleksowy i uporządkowany sposób. Ich zaproszenie przyszło po obejrzeniu mojej wcześniejszej czterominutowej prezentacji https://youtu.be/87ov9tGoIus. Niech Bóg błogosławi każdego z nas, gdy będziemy robić to, co ludzkość ma robić: MYŚL!

UWAGA: poniżej podaję swój tekst.

Z cyklu : " S - 184, 62 stan z prawami dla tubylców"

Motto:
„100% społeczeństwa w Polsce posiadło umiejętność czytania i pisania, 98% nie wie zupełnie, w jakim celu.”

Pamiętaj, jeśli jakąś chorobą nagle interesują się urzędnicy i politycy przygotowując ustawy, to preparują je, na zlecenie firm farmaceutycznych. jj

Już drugi miesiąc trwa ogólnoświatowa kampania ogłupiania i straszenia ludzi na całym świecie kolejną epidemią. W intrenecie pojawia się po wpisaniu hasła koronawirus aż ponad 70 milionów witryn.
To się nazywa reklama.
Czyli odgrzebywanie starych programów rządowych do zastraszania ludności.
Te gazetowe epidemie mają jeden cel - odwrócić uwagę ludności od istotnego problemu, jakim jest permanentne okradanie społeczeństw przez tzw. "jelity" rządzące, czyli namiestników w danym kraju, pracujących na rzecz City of London Corporation.


Z cyklu: ”S-179, 52 stan z prawami dla mniejszości”


Motto:

100% społeczeństwa w Polsce posiadło umiejętność czytania i pisania,

98% nie wie zupełnie w jakim celu.

     Ale nam się narobiło, od razu w  Nowym Roku. Już nie wspomnę o kolejnych podwyżkach czy suszy, jak podaje Ministerstwo Rolnictwa, co może skutkować kolejnymi problemami dla rolników.
Jak by tego było mało, na świecie także szykuje się burza. Najpierw zamordowano ok. 40 osób w Iranie, w tym generała Sulejmaniego, a w celu rozproszenia uwagi społeczeństw, zestrzelono samolot ze 176 osobami na pokładzie,  jeszcze dodatkowo odkryto “bardzo morderczego koronawirusa” w Chinach.

     "Rośnie we mnie nadzieja i radość. Jest coraz więcej lekarzy, którzy decydują się stosować tanie, skuteczne i bezpieczne metody leczenia i ratowania zdrowia. Sam ostatnio dowiedziałem się o dwóch takich szpitalach gdzie podaje się asko. Ale wiem tez, że rośnie lawinowo liczba lekarzy, którzy idą śladem Huberta Czerniaka i innych propagatorów naturalnych metod.
    To jest siła, której już żadne Pink... i Posob... nie powstrzymają. Czekam z utęsknieniem na moment przesilenia, kiedy nie będzie już można ich zwalczać i ignorować. Trzeba oddać hołd naszemu Jurkowi Ziębie, bo to jego trud, jego praca to spowodowała."  - Marek

Szukaj

Darmowa pomoc prawna

Stowarzyszenie Prawników - Głos Wolności

Wszystkie materiały dostarczone do Stowarzyszenia Zdrowa Polska - Czyńmy Dobro, publikacje, informacje i opinie mogą być wykorzystane zgodnie ze statutem stowarzyszenia w formie plików czy broszur.
Autorom prac serdecznie dziękujemy.

Zawarte na tych stronach treści służą wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie mogą zastąpić opinii pracownika służby zdrowia.
Każdy Obywatel Rzeczypospolitej Polskiej ma takie prawo na podstawie Konstytucji, art. 54.1.

 

Filmy edukacyjne


SZCZEPIONKI 36 filmów
Jerzy Zięba


Menu użytkownika

Anna Mika: Elektrosmog


Ukryte Terapie - Jerzy Zięba

Przekaż 1% podatku
ZOBACZ INFO
Jerzego Zięby

Ukryte Terapie - Jerzy Zięba

Informacje

DANE STOWARZYSZENIA:

Stowarzyszenie Zdrowa Polska
Czyńmy Dobro

ul. Zygmuntowska 17
33-300 Nowy Sącz

KONTAKT
E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
BIURO CZYNNE:
pn. - pt. 9-10

NIP 7343560825
KRS 0000739477
Regon: 380718987

 

Nr rachunku bankowego:
ING Bank Śląski SA


rachunek bankowy w PLN nr:
PL 22 1050 1722 1000 0090 3159 6118
rachunek bankowy w EUR nr:
PL 97 1050 1722 1000 0090 3159 6126


Kod SWIFT ING Banku Śląskiego:
INGBPLPW

 

CZŁONKOWSTWO:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

DO POBRANIA:
deklaracja członkowska
deklaracja członkowska firmy

(aby ściągnąć, naciśnij prawy klawisz myszki i wybierz "zapisz jako")

STATUT STOWARZYSZENIA

Fluor

Fluor, fluoryzacja, to destrukcyjne, a w wielu przypadkach śmiertelne „zabawki” w rękach koncernów medycznych i polityków.
- Fluor jest rakotwórczy
- Fluor zwiększa ilość złamań biodra. Picie fluoryzowanej wody podwaja liczbę złamań szyjki kości udowej u starszych mężczyzn i kobiet.
- Fluor zwiększa niepłodność.
- Fluor zwiększa fluorozę: nieprzezroczyste białe plamy i brązowe brzydkie zęby
- Fluor nie zmniejsza próchnicy.

Uwaga

Informacje zawarte na tych stronach nie są podręcznikiem medycyny, ani nie służą do diagnostyki lekarskiej. Są tylko zbiorem informacji dotyczących wspomagania leczenia oraz wrażają opinię ich autorów na podstawie art. 54.1 Konstytucji RP, która to gwarantuje im wolność do wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
Sugestie zawarte tutaj zawarte są tylko i wyłącznie informacją, która może oczywiście być wykorzystana, ale każdy organizm może reagować inaczej.
Każde użycie opisanych substancji musi być skonsultowane z lekarzem. Autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za skutki zastosowania zawartych na tych stronach informacji.

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com