Numer POGOTOWIA ANTYSEPSOWEGO:
18 262 20 85 
MAPA POGOTOWIA

 

Stowarzyszenie
nie udziela
porad medycznych

"Jeśli zrezygnujesz z wolności
na rzecz bezpieczeństwa,
nie będziesz miał żadnej z tych rzeczy"

"Niebo leczy, a lekarz bierze honoraria"
 

Benjamin Franklin

Algorytm dożylnego podawania Askorbinianu Sodu - TYLKO DLA LEKARZY!

Od ponad roku powtarzam, że ta choroba się nigdy nie skończy. Najsurowszy nawet lockdown, połączony z zaspawaniem drzwi od domu opornym, nie zmieni tego, że wirus przyjdzie ponownie zza granicy. Polityka utrzymywania zerowego poziomu zachorowań to utopia, a jej propagatorzy to współcześni odpowiednicy komunistów, próbujący trwale zmienić stosunki społeczne i zniewolić ludzi, mamiąc ich nierealnym celem.
 

Z dnia na dzień moja nadzieja, że zaszczypanym może jednak nie jest pisany tak tragiczny los, jest coraz mniejsza.
Zgodnie z tym, co mówi wynalazca technologii mRNA w zastrzykach wiadomo jakich, wygląda na to, że to, o czym mówił już w kwietniu 2020 nasz Jerzy Zięba , może mieć miejsce..
Zdaniem dra Malone'a mamy, obserwując rzeczywistość w krajach bardzo zaszczypanych na wiadomo co, coraz mocniejsze dowody na ADE (antibody dependent enhancement).
Pod wpływem zastrzyku wiadomo jakiego pojawiają się w organizmie przeciwciała specyficzne. Gdy mamy do czynienia z ADE, będą one atakować tylko konkretny patogen, ale..
.. i tu się zaczyna problem..

Gdy pojawi się inny wariant tego patogenu, to one go wprawdzie zaatakują, ale nie tylko mogą być nieskuteczne, ale mogą nawet wspomóc wir_sa we wchodzeniu do komórek. I tu pojawia się tragedia gdyż te specyficzne przeciwciała nie pozwalają dojść do głosu naturalnym żołnierzom naszego systemu odpornościowego czyli przeciwciałom niespecyficznym, które są w stanie zwalczyć wszystko, co stanowi dla nas zagrożenie. Można powiedzieć, że gdy mamy do czynienia z ADE, przeciwciała specyficzne wytworzone przez zastrzyk, zachowują się jak pies ogrodnika..
Same nie dają rady, ale innym nie pozwolą działać.
Coraz więcej jest więc dowodów na to, że osoby zakeczupowane mogą mieć ogromne problemy ze zwalczaniem zakażeń nowymi wariantami pomimo ich niższej patogenności..
Co się okaże prawdą, już najbliższy czas czyli jesień i zima, pokaże..

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10158725272275283&id=513845282

Dane VAERS opublikowane dzisiaj przez CDC wykazały łącznie 518 770 zgłoszeń zdarzeń niepożądanych we wszystkich grupach wiekowych po szczepionkach COVID, w tym 11 940 zgonów i 63 102 poważnych obrażeń w okresie od 14 grudnia 2020 r. do 23 lipca 2021 r.

Dane opublikowane dzisiaj przez Centers for Disease Control and Prevention (CDC) wykazały, że całkowita liczba doniesień o poważnych urazach po szczepieniu COVID we wszystkich grupach wiekowych wzrosła o 14 717 — do 63 000 — w porównaniu z poprzednim tygodniem.

     Stale rosną liczby powikłań i zgonów po szczepieniach covid, pomimo drastycznej redukcji szczepień w Europie i USA. To wskazuje na odległe powikłania poszczepienne, często kończące się śmiercią.  I  zapewne to tylko wierzchołek góry lodowej, gdyż już widać, że obecnie głównie zaszczepieni oblegają szpitale.  Od rozpoczęcia szczepień covid młodzieży i młodych osób na początku czerwca znacznie wzrosła też dynamika powikłań i zgonów poszczepiennych, co widać na załączonych wykresach.  Do VAERS zgłoszono dotąd 490 000 powikłań po szczepieniach covid, a do Vigiaccess ponad 1,5 miliona, co pomnożone przez 100 (bo tylko 1 % powikłań jest zgłaszanych) daje liczbę 150 milionów.  W VAERS zarejestrowano dotychczas 11,504 zgony, co znaczy, że było ich prawdopodobnie ponad milion.  Wśród zmarłych po tych szczepieniach jest ponad 150 000 osób do 64 roku życia. 
 

Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz plik (zgony_28.7.21.pdf)Zgony na dzień 28.07.2021 536 kB

Jovi Sztahll udostępniła post:

1. Jak zakończyć tragedię narodową, która dobija nas wszystkich bez wyjątku bez względu na nasze poglądy?
Jak to zrobić byśmy byli leczeni zgodnie z wiedzą i doświadczeniem lekarzy a nie umierali zgodnie z bezdusznymi procedurami?

NA PEWNO TEGO CHCESZ:
https://tinyurl.com/c7ywtp5j
https://jerzyzieba.com/ustawa
https://www.zatrzymac-pandemie.pl/
Jerzy Zięba w wrealu24: https://www.facebook.com/watch/live/?v=602900700699192&ref=watch_permalink

Jak KONKRETNIE skutecznie leczą polscy lekarze w po__iemiu? O tak:
* https://jerzyzieba.com/filmy/harmonia-26-06-2021
* https://bitchute.com/video/8vSM09I4tTKz/
* po angielsku https://www.bitchute.com/video/H2f1wDcTQSLb/

W przypadkach lekkich (należy zacząć od razu przy pierwszych objawach!) leczymy się/dobry lekarz leczy tak:
https://bitchute.com/video/eBorXATkt3S8/

(...) Sędzia Michael Sazio, badacz medycyny i klinicysta, podkreślił, że depopulacja covid-19 była planowana na dziesięciolecia (i glównym celem było szczepienie). Badanie japońskie szczepionki Pfizer - wykazały, że białka wypustek "S" w szczepionkach mRNA zbiera się w niektórych narządach bardziej niż w innych. Na początku lekarze i naukowcy zostali poinformowani przez firmę biotechnologiczną, że białka kolczaste pozostaną w miejscu wstrzyknięcia w ramię. Teraz wiemy, że białko kolca rozprzestrzenia się po całym ciele .

Pliki do pobrania 

Prosimy o udostępnienie artykułu, aby mógł dotrzeć do większej liczby osób.

Breitbart w zeszłym tygodniu poinformował o badaniach przeprowadzonych przez brytyjskie uniwersytety, które wykazały, że prawie pięć razy więcej dzieci zmarło z powodu samobójstwa w pierwszym roku COVID w Wielkiej Brytanii niż z powodu samego wirusa.

Badania przeprowadzone przez naukowców z University College London, University of York, University of Liverpool i University of Bristol potwierdziły, że COVID-19 nie stanowi znaczącego ryzyka śmierci dzieci.

Jeszcze nie recenzowane badanie preprint wykazało, że tylko 25 dzieci w wieku poniżej 18 lat zmarło na koronawirusa od początku pandemii do końca lutego 2021 r. W sumie 61 dzieci zmarło po pozytywnym wyniku testu na wirusa, w 36 przypadkach ustalono, że wirus „nie przyczynił się do ich śmierci”.

W tym samym okresie doszło do 124 samobójstw dzieci i 268 zgonów z powodu traumy, co zdaniem naukowców podkreśla, że ​​koronawirus jest „rzadko śmiertelny” dla dzieci.

W badaniu stwierdzono zatem: „Ryzyko usunięcia [dzieci i młodzieży] z ich normalnej aktywności w ramach edukacji i wydarzeń społecznych może okazać się większym ryzykiem niż ryzyko samego SARS-CoV-2”.

Źródło: https://americasfrontlinedoctors.org/frontlinenews/uk-study-five-times-more-children-committed-suicide-than-died-of-covid-during-first-year-of-lockdown/

Szukaj

Darmowa pomoc prawna

Stowarzyszenie Prawników - Głos Wolności

Wszystkie materiały dostarczone do Stowarzyszenia Zdrowa Polska - Czyńmy Dobro, publikacje, informacje i opinie mogą być wykorzystane zgodnie ze statutem stowarzyszenia w formie plików czy broszur.
Autorom prac serdecznie dziękujemy.

Zawarte na tych stronach treści służą wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie mogą zastąpić opinii pracownika służby zdrowia.
Każdy Obywatel Rzeczypospolitej Polskiej ma takie prawo na podstawie Konstytucji, art. 54.1.

 

Filmy edukacyjne


SZCZEPIONKI 36 filmów
Jerzy Zięba


Menu użytkownika

Anna Mika: Elektrosmog


Ukryte Terapie - Jerzy Zięba

Przekaż 1% podatku
ZOBACZ INFO
Jerzego Zięby

Ukryte Terapie - Jerzy Zięba

Informacje

DANE STOWARZYSZENIA:

Stowarzyszenie Zdrowa Polska
Czyńmy Dobro

ul. Zygmuntowska 17
33-300 Nowy Sącz

KONTAKT
E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
BIURO CZYNNE:
pn. - pt. 9-10

NIP 7343560825
KRS 0000739477
Regon: 380718987

 

Nr rachunku bankowego:
ING Bank Śląski SA


rachunek bankowy w PLN nr:
PL 22 1050 1722 1000 0090 3159 6118
rachunek bankowy w EUR nr:
PL 97 1050 1722 1000 0090 3159 6126


Kod SWIFT ING Banku Śląskiego:
INGBPLPW

 

CZŁONKOWSTWO:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

DO POBRANIA:
deklaracja członkowska
deklaracja członkowska firmy

(aby ściągnąć, naciśnij prawy klawisz myszki i wybierz "zapisz jako")

STATUT STOWARZYSZENIA

Fluor

Fluor, fluoryzacja, to destrukcyjne, a w wielu przypadkach śmiertelne „zabawki” w rękach koncernów medycznych i polityków.
- Fluor jest rakotwórczy
- Fluor zwiększa ilość złamań biodra. Picie fluoryzowanej wody podwaja liczbę złamań szyjki kości udowej u starszych mężczyzn i kobiet.
- Fluor zwiększa niepłodność.
- Fluor zwiększa fluorozę: nieprzezroczyste białe plamy i brązowe brzydkie zęby
- Fluor nie zmniejsza próchnicy.

Uwaga

Informacje zawarte na tych stronach nie są podręcznikiem medycyny, ani nie służą do diagnostyki lekarskiej. Są tylko zbiorem informacji dotyczących wspomagania leczenia oraz wrażają opinię ich autorów na podstawie art. 54.1 Konstytucji RP, która to gwarantuje im wolność do wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
Sugestie zawarte tutaj zawarte są tylko i wyłącznie informacją, która może oczywiście być wykorzystana, ale każdy organizm może reagować inaczej.
Każde użycie opisanych substancji musi być skonsultowane z lekarzem. Autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za skutki zastosowania zawartych na tych stronach informacji.

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com