plen

Stacje pogotowia antysepsowego

POGOTOWIE ANTYSEPSOWE służy pomocą  każdej potrzebującej osobie przebywającej w szpitalu, której życie jest zagrożone z powodu sepsy. Tylko i wyłącznie dla takich osób dedykowana jest ta akcja pomocy! Pomoc jest całkowcie darmowa i bez żadnych zobowiązań..

Informacje dla osób pragnących tworzyć stacje:
Kto chciałby dołączyć do AKCJI POGOTOWIA ANTYSEPSOWEGO i jest z terenu mapy, gdzie jeszcze nie zostały zapełnione miasta STACJAMI, oto jak postępować:

1. Stacje askorbinianu przydzielane są TYLKO CZŁONKOM STOWARZYSZENIA
2 . Po zapoznaniu się ze statutem stowarzyszenia na stronie http://www.zdrowapolska.org.pl i podjęciu decyzji o przystąpieniu należy wysłać deklaracje (plik pdf do pobrania na stronie)
3. Deklarację przesyłamy mailem (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Jednocześnie wymagane jest przesłanie oryginału deklaracji na adres siedziby POCZTĄ TRADYCYJNĄ.
4. Po otrzymaniu oryginału deklaracji POCZTĄ TRADYCYJNĄ wysyłamy mailowo potwierdzenie o przyjęciu w poczet członków wraz z nadanym numerem członkowskim.

UWAGA: Osoby, które nie są w stanie zagrożenia życia a chciałyby mieć u siebie Ascorbinian Sodu 
mogą go nabyć na stronie https://ukryteterapie.pl