Odsłon: 331

     Stale rosną liczby powikłań i zgonów po szczepieniach covid, pomimo drastycznej redukcji szczepień w Europie i USA. To wskazuje na odległe powikłania poszczepienne, często kończące się śmiercią.  I  zapewne to tylko wierzchołek góry lodowej, gdyż już widać, że obecnie głównie zaszczepieni oblegają szpitale.  Od rozpoczęcia szczepień covid młodzieży i młodych osób na początku czerwca znacznie wzrosła też dynamika powikłań i zgonów poszczepiennych, co widać na załączonych wykresach.  Do VAERS zgłoszono dotąd 490 000 powikłań po szczepieniach covid, a do Vigiaccess ponad 1,5 miliona, co pomnożone przez 100 (bo tylko 1 % powikłań jest zgłaszanych) daje liczbę 150 milionów.  W VAERS zarejestrowano dotychczas 11,504 zgony, co znaczy, że było ich prawdopodobnie ponad milion.  Wśród zmarłych po tych szczepieniach jest ponad 150 000 osób do 64 roku życia. 
 

     Wielu światowych specjalistów ostrzegało, że testy PCR powszechnie stosowane do wykrywania zakażenia koronawirusem SARS-2, na których establiszment polityczny wykreował całą fałszywą pandemię covida, są całkowicie niewiarygodne i naprawdę niczego nie wykrywają.  Pod naciskiem tych ekspertów amerykańska agencja CDC ogłosiła wreszcie, że należy zaprzestać ich stosowania. https://www.cdc.gov/csels/dls/locs/2021/07-21-2021-lab-alert-Changes_CDC_RT-PCR_SARS-CoV-2_Testing_1.html

     Dziś wiedza o wielkiej szkodliwości szczepionek covid jest łatwo dostępna dla każdego zainteresowanego, choć nadal przemilczana w korporacyjnych mediach.  Nagminne ignorowanie tej wiedzy i nauki przez większość polityków i maniakalne przymuszanie ludzi do przyjmowania okaleczających, zabójczych szczepionek covid dowodzi, że mają oni ukryte, złowrogie cele i mamy tu do czynienia z globalnym spiskiem oligarchów od depopulacji przeciw ludzkości.   Agresja skorumpowanych polityków i oligarchów wobec społeczeństw nigdy się nie skończy, póki ludzkość masowo przeciw niej nie powstanie.  Takie powstania wybuchają już w wielu miastach Europy, USA, Kanady, Australii, i innych najbardziej sterroryzowanych covid-strachem oraz szczepieniami regionach świata.
     Trzeba wytrwale walczyć o wolność i mieć nadzieję, że siła tych powstań pokona pandemicznych spiskowców i ludzkość wymusi na politykach swój reset polegający na rozbiciu zbrodniczych karteli farmaceutycznych, silikonowych, bankierskich, agro-przemysłowych i innych.  Uwolnienie przez MZ amantadyny do jej stosowania w leczeniu covida jest pierwszym krokiem polskiego rządu w dobrym kierunku.