Numer POGOTOWIA ANTYSEPSOWEGO: 18 262 20 85  więcej info...

PILNE! Polscy lekarze i naukowcy UJAWNIAJĄ fakty ws. pandemii C-19!? Czy Polacy się w końcu obudzą?

Opublikowano: 11.06.2021 Autor: Webmaster

W czwartek (10.06.2021) odbywa się inauguracyjna konferencja Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców. Stowarzyszenie zostało zarejestrowane 21 maja br. Prezesem jest dr Dorota Sienkiewicz.


Calość nagrania (2h13'):
 

Czytaj więcej...

Nowe, recenzowane badanie naukowe dotyczące szczepionek COVID-19 sugeruje, dlaczego występuje zapalenie serca, zakrzepy krwi i inne niebezpieczne skutki

Opublikowano: 05.06.2021 Autor: Webmaster
Alex rozmawia z dr Byramem Bridle'em, profesorem nadzwyczajnym ds. immunologii wirusowej na Uniwersytecie w Guelph o nowych, recenzowanych badaniach naukowych, które sugerują, że mogą istnieć przerażające powody, dla których mogą wystąpić takie działania niepożądane, jak zapalenie serca, VITT i inne poważne problemy. zostały zaszczepione.

https://hjqdhpdnfmju7nlcdf7sfcexxu-ac4c6men2g7xr2a-omny-fm.translate.goog/shows/on-point-with-alex-pierson/new-peer-reviewed-study-on-covid-19-vaccines-sugge


USA: Oficjalne posiedzenie i śledztwo komisji dotyczące zgonów i NOP'ów na skutek podawania ludziom eksperymentalnych preparatów, zwanych potocznie acz nieprawidłowo - szczepionkami.

Opublikowano: 01.06.2021 Autor: Webmaster

Udostępniajcie dalej!!!

Na prawdę warto poświęcić pół godziny na oglądnięcie filmu poniżej. Zaręczam, że nie będziecie żałować, bo tego nie zobaczycie ani w TV ani na YT. Takich rzeczy królikom doświadczalnym się nie pokazuje.

Najważniejsza część filmu z posiedzenia śledztwa komisji z polskim tłumaczeniem. Na YouTube nie zobaczycie, bo tam momentalnie ten film kasują aby ludzie nie wiedzieli, co się dzieje i jakie są realia i rzeczywiste dane poszczepienne. FB też pewnie ten film niedługo skasuje, ale wtedy wrzucę go na D.Tube, Bitchute czy Vk i będą mogli skoczyć.

Oficjalne posiedzenie i śledztwo komisji dotyczące zgonów i NOP'ów na skutek podawania ludziom eksperymentalnych preparatów, zwanych potocznie acz nieprawidłowo - szczepionkami.

Czytaj więcej...

Każdy zaszczepiony na covid umrze, ostrzega francuski wirusolog

Opublikowano: 31.05.2021 Autor: Webmaster
( Natural News ) Według wiodącego francuskiego wirusologa Luca Montagniera, nie ma szans na długoterminowe przeżycie dla każdego, kto otrzymał zastrzyk koronawirusa Wuhan (Covid-19).

Każdy, kto zostanie dźgnięty z powodu wirusa chińskiego, umrze, powiedział podobno podczas niedawnego wywiadu, który możesz obejrzeć poniżej na Brighteon.com .

„Nie ma nadziei ani możliwości leczenia dla tych, którzy już zostali zaszczepieni” - stwierdził Montagnier wyraźnie podczas segmentu. „Musimy być przygotowani na kremację ciał”.
Po dogłębnym przestudiowaniu składników zawartych w zastrzykach i tym, co robią, Montagnier doszedł do wniosku, że każda osoba, która dostanie zastrzyk, w końcu umrze z powodu wzmocnienia zależnego od przeciwciał lub ADE.

Czytaj więcej...

Mocna rzecz!!! Bardzo ważny wywiad z dr Michaelem Yeadonem

Opublikowano: 29.05.2021 Autor: Webmaster
Bardzo ważny wywiad z dr Michaelem Yeadonem,  byłym wiceprezesem i dyrektorem naukowym firmy Pfi zer. Wywiad odbył się w kwietniu 2021 r. Dr Yeadon obala wszystkie propagowane przez mainstreamowe media mity dotyczące choroby Zwid 19, wprowadzonych obostrzeń, wariantów wir usa SARS-CoV-2, śmiercionek i paszportów. Mocna rzecz:

Czytaj więcej...

Dlaczego ludzie nadal biorą te eksperymentalne leki biologiczne?

Opublikowano: 29.05.2021 Autor: Webmaster
Komentarz pod filmem z popzedniego postu:

"Dlaczego ludzie nadal biorą te eksperymentalne leki biologiczne?

Powiem ci dlaczego. MSM ukryło wszelkie informacje o zgonach i poważnych zdarzeniach niepożądanych po wstrzyknięciu tej trucizny.

Przeciętny człowiek nie ma pojęcia. Ponadto rządy na całym świecie taranują ludziom zastrzyki z COVID za pomocą niekończącego się prania mózgu.
Trudno oderwać się od propagandy. Nadal mówię wyłącz media, przestań słuchać, oglądać, czytać. To nie ma sensu.

Poszukaj alternatywy i na miłość boską zacznij myśleć o sobie, rodzinie i przyjaciołach."

Kobieta żałuje, że otrzymała szczepionkę J&J po wystąpieniu zakrzepów krwi, niemieccy naukowcy twierdzą, że mogą wiedzieć, co powoduje zakrzepy

Opublikowano: 29.05.2021 Autor: Webmaster
Kobieta żałuje, że otrzymała szczepionkę J&J po wystąpieniu zakrzepów krwi, niemieccy naukowcy twierdzą, że mogą wiedzieć, co powoduje zakrzepy

Kobieta z Oregonu rozwinęła rzadkie zakrzepy krwi po otrzymaniu szczepionki przeciwko COVID firmy Johnson & Johnson (J&J) na początku tego miesiąca.

Barbara Buchanan wybrała J&J, ponieważ była to dawka jednorazowa, a eksperci zadeklarowali, że szczepionka jest bezpieczna po zniesieniu 10-dniowej przerwy , donosi KGW8 . Przerwa w Stanach Zjednoczonych została wywołana przez dochodzenie Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) w sprawie doniesień o rzadkich zakrzepach krwi.

Czytaj więcej...

Więcej zgonów zgłoszonych po szczepionkach J&J, AstraZeneca Vaccines, Plus badacze łączą AstraZeneca z udarami u młodych dorosłych

Opublikowano: 29.05.2021 Autor: Webmaster
W tym tygodniu ponownie zbadano szczepionki AstraZeneca i Johnson & Johnson COVID, ponieważ w Belgii, Kanadzie i Grecji pojawiło się więcej zgłoszeń zgonów - głównie z powodu zaburzeń krzepnięcia krwi, a nowy raport powiązał szczepionkę AstraZeneca z udarami u młodych dorosłych.

Do nieszczęść twórców szczepionek dołączył nowy raport z Londynu od naukowców, którzy zidentyfikowali pierwsze przypadki udarów u młodych dorosłych, którzy otrzymali szczepionkę AstraZeneca , opracowaną wspólnie przez Uniwersytet Oksfordzki w Wielkiej Brytanii.

Czytaj więcej...

Udar niedokrwienny jako cecha charakterystyczna zakrzepowej małopłytkowości immunologicznej wywołanej szczepionką ChAdOx1 nCoV-19

Opublikowano: 29.05.2021 Autor: Webmaster

Niedawno po podaniu szczepionki z rekombinowanym wektorem adenowirusowym ChAdOx1 nCoV-19 (Oxford – AstraZeneca), kodującej spike glikoproteinę SARS-CoV-2.1–4, u wcześniej opisanych pacjentów wystąpiła zakrzepica, głównie wpływających na mózgowe zatoki żylne, z małopłytkowością i przeciwciałami przeciwko czynnikowi płytkowemu 4 (PF4), ale charakterystyka VITT z zakrzepicą tętniczą nie została wcześniej opisana. W tym miejscu opisujemy trzech pacjentów z VITT, u których wystąpił udar niedokrwienny.

Pacjent 1,

Czytaj więcej...

Tato!

Opublikowano: 27.05.2021 Autor: Webmaster