Numer POGOTOWIA ANTYSEPSOWEGO: 18 262 20 85  więcej info...

Stowarzyszenie nie udziela porad medycznych

"Jeśli zrezygnujesz z wolności na rzecz bezpieczeństwa,
nie będziesz miał żadnej z tych rzeczy"

Nie daj się spasteryzować!

Opublikowano: 19.09.2020 Autor: Webmaster

Czy zastanawiało Was kiedykolwiek skąd bierze się podział na medycynę konwencjonalną (alopatyczną, współczesną) i niekonwencjonalną (tradycyjną, alternatywną, naturalną, holistyczną)?

Czy tak było zawsze?

Dlaczego przedstawiciele jednego i drugiego nurtu walczą ze sobą zamiast współpracować?

Podobno ta pierwsza jedynie słuszna medycyna jest oparta na badaniach naukowych, a ta druga nie.

Czyżby?

Czytaj więcej...

Bezkarność+

Opublikowano: 15.09.2020 Autor: Webmaster
Na najbliższym posiedzeniu sejmu, 16 i 17 września, punkt ustawy nazwanej "Bezkarność+", będzie procedowany:

"Nie popełnia przestępstwa, kto w celu zapobiegania COVID-19 narusza obowiązki służbowe lub obowiązujące przepisy, jeżeli działa w interesie społecznym i bez naruszenia tych obowiązków lub przepisów podjęte działania nie byłyby możliwe lub byłyby istotnie utrudnione."

- To furtka do przekroczenia prawa i wszystkich przepisów, wystarczy zasłonić się koniecznością walki ze zjawiskiem COVID-19 - komentuje Iwona Wawruszczak. - Już były nadużycia, np. finansowe - respiratory pana Szumowskiego, które nie dotarły, maseczki za nie wiadomo jakie pieniądze, czy druk kart wyborczych do wyborów korespondencyjnych. To są ciężkie miliony, nasze, państwowe pieniądze. Apelujemy do posłów PiS: nie wolno wprowadzać przepisów, które z góry czynią bezkarnymi funkcjonariuszy państwowych.

Czytaj więcej...

Australia, stan Wiktoria - rządy Gestapo

Opublikowano: 15.09.2020 Autor: Webmaster
Tragiczna sytuacja obywateli w Australii

Nowa szczepionka

Opublikowano: 15.09.2020 Autor: Webmaster

Nową szczepionkę na #covid powinniśmy najpierw przetestować wyłącznie na przedstawicielach rządu.
Jeżeli nic im nie będzie, znaczy że bezpieczna.
A jeżeli poumierają, Naród będzie bezpieczny.

Wojciech Cejrowski

Umowa podpisana: Polska kupi szczepionkę od AstraZeneca

Opublikowano: 15.09.2020 Autor: Webmaster

Rzecznik ministerstwa zdrowia Wojciech Andruszkiewicz zapowiedział, że Polska na pewno kupi szczepionkę przeciw Covid-19. Choć oficjalnie szczepionki jeszcze nie ma, to przedstawiciel resortu zdrowia przyznał, że jedna umowa na zakup została już podpisana.

Czytaj więcej...

Uwaga na promieniowanie WiFi

Opublikowano: 14.09.2020 Autor: Webmaster

To są prawdziwe tortury

Opublikowano: 14.09.2020 Autor: Webmaster
Zaczipowali ludzi w USA a potem ich torturowali!
Proszę o masową kolportację! Poniższy filmik z kanału YouTube „Elektromagnetyczny Świat Nowotworów”: „W USA zaczipowali ludzi. Zaczęto ich potem przez czipy brutalnie torturować! 


Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=2iaIG8O_l24

Test - wymaz z nosa - chcesz tego dla swoich dzieci?

Opublikowano: 09.09.2020 Autor: Webmaster
Czy tego chcesz dla siebie i Twoich dzieci?


Źródło: https://youtu.be/WBodhEZOYNs

Teleporady

Opublikowano: 08.09.2020 Autor: Sławomir Mentzen
Latami skarbówka wydawała interpretacje podatkowe, według których teleporady nie są usługami medycznymi, ponieważ nie ma osobistego kontaktu z pacjentem. Z tego powodu teleporady medyczne nie mogą być zwolnione z VAT. Skarbówka twierdziła:

"Nie można zatem świadczonych przez niego usług określić mianem usług opieki medycznej. Nie można bowiem świadczyć usług w zakresie opieki medycznej, bez wnikliwego zbadania danej osoby, jej obserwacji oraz opieki nad nią w procesie działań medycznych, a to podstawowe warunki definiujące te usługi."

Mimo to, obecnie teleporady mają być standardem. Zmieniła się mądrość etapu, można nagle skutecznie zbadać pacjenta przez telefon lub Skype. Jak powiedział dr Paweł Grzesiowski "To nie jest rozwiązanie szczęśliwe, zmuszanie pacjenta do wizyty w przychodni i zmuszanie lekarza do oglądania pacjenta". W sumie to się zgadzam, nasz system ochrony zdrowia działałby znacznie lepiej, gdyby nie pacjenci i ich choroby. Jak nie będzie pacjentów, tyle problemów się nagle rozwiąże. Ale to nie koniec dziwnych wypowiedzi autorstwa wpływowych lekarzy.

Czytaj więcej...

Uwaga

Informacje zawarte na tych stronach nie są podręcznikiem medycyny, ani nie służą do diagnostyki lekarskiej. Są tylko zbiorem informacji dotyczących wspomagania leczenia oraz wrażają opinię ich autorów na podstawie art. 54.1 Konstytucji RP, która to gwarantuje im wolność do wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
Sugestie zawarte tutaj zawarte są tylko i wyłącznie informacją, która może oczywiście być wykorzystana, ale każdy organizm może reagować inaczej.
Każde użycie opisanych substancji musi być skonsultowane z lekarzem. Autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za skutki zastosowania zawartych na tych stronach informacji.