Numer POGOTOWIA ANTYSEPSOWEGO: 18 262 20 85  więcej info...

Suplementacja Alzheimer i demencja

Opublikowano: 29.06.2019 Autor: Marek Kleciak
Szanowni Państwo, załączony protokół witaminowo mikroelementowy służy spowalnianiu przebiegu chorób takich jak Alzheimer i demencja. Jest w nim sporo różnych suplementów, gdyż choroba atakuje na wiele sposobów. Obyście nigdy nie musieli stosować tej listy do kogoś z bliskich Wam osób.

Suplementacja Alzheimer i demencje (pdf)

Suplementacja: Nadciśnienie

Opublikowano: 26.06.2019 Autor: Marek Kleciak
     Moi drodzy, załączam wypróbowany na sobie samym protokół na obniżenie ciśnienia. Substancje konieczne zaznaczone są tam wypełnieniem żółtym. Reszta to substancje zalecane. Uwaga. Likopen i Pycnogenol są dość drogimi substancjami więc stosować je warto w przypadku bardzo wysokiego ciśnienia.

Czytaj więcej...

Ospa u dzieci:

Opublikowano: 24.06.2019 Autor: Marek Kleciak
     W zakażeniach wirusowych nalewka z melisy (Melissa officinalis) wspomaga organizm w zwalczaniu infekcji. Melissa jest ziołowym środkiem przeciwwirusowym, a zatem naturalną alternatywą dla środków farmaceutycznych, które spowalniają replikację wirusa.

Czytaj więcej...

Jakie rośliny nie pomogą przy raku?

Opublikowano: 12.06.2019 Autor: Marek Kleciak
Kochani, chciałbym Was poprosić o wsparcie:
Nieoceniona wikipedia jest zródłem wielu mniej lub bardziej pożytecznych informacji.
Tutaj https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_unproven_and_disproven_cancer_treatments#Plant_and_fungus_based możemy przeczytać jakie rośliny NIE POMOGĄ przy raku. Wedle wikipedii oczywiście!
Słowem: trzeba się temu przyjrzeć i poszukać jakie badania sa na temat jakiej roślinki dostępne. Bo to że wskazówki wikipedii czytac trzeba odwrotnie to wszyscy wiemy.
Kto z Was weźmie do sprawdzenia którą roślinkę? Bo jest tego sporo. Wyniki poszukiwań możemy udostępniać na FB oraz przesyłać do Webmastera stron Stowarzyszenia. Powstanie nasza wikipedia. Bedzie bardzo ciekawie myślę. Z góry Wam dziękuję!
                                                                                                                           Marek Kleciak.

{jcomments on}ps. maile w tej sprawie proszę kierować na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Chelatacja - sprawdzona metoda

Opublikowano: 06.05.2019 Autor: Marek Kleciak
Drodzy Państwo,
jak wiecie metale ciężkie są przyczyną wielu chronicznych schorzeń zaś usuwanie ich, chelatacja, to sprawdzona metoda znacznej poprawy stanu zdrowia. Warunkiem usuwania metali ciężkich jest dobry stan nerek i wątroby. Badania które należy wykonać PRZED podjęciem terapii za pomocą EDTA lub DMPS to:

Czytaj więcej...

Ozonowanie

Opublikowano: 15.04.2019 Autor: Marek Kleciak
Jeden bardzo sympatyczny pan spytał mnie ostatnio o ozonowanie. Obejrzałem sobie przesłany link:

https://www.youtube.com/watch?v=cAggJj0L4oY&fbclid=IwAR1C_Hd3wLRtTGO8JAYQbXvDIWBRulbyEX9TQoMJKNCWxH2BVn2Zr8-IunI i zacżąłem szukać.

Pierwszy wynik wyszukiwania azotany: To nie jest tak, że ozon je usunie lecz je.. zmieni: http://klimat.czn.uj.edu.pl/enid/1__Utlenianie_i_pomiary/-_noc_i_azotany_3ps.html

Jak to się ma praktycznie do azotanów w warzywach? Nie wiem, przydały by się jakieś pomiary.

Czytaj więcej...