Numer POGOTOWIA ANTYSEPSOWEGO: 18 262 20 85  więcej info...

 

Stowarzyszenie
nie udziela
porad medycznych

"Jeśli zrezygnujesz z wolności
na rzecz bezpieczeństwa,
nie będziesz miał żadnej z tych rzeczy"

"Niebo leczy, a lekarz bierze honoraria"
 

Benjamin Franklin

Filmy edukacyjne


SZCZEPIONKI
36 filmów
Jerzy Zięba

PILNE! Polscy lekarze i naukowcy UJAWNIAJĄ fakty ws. pandemii C-19!? Czy Polacy się w końcu obudzą?

Opublikowano: 11.06.2021
Autor: Webmaster

W czwartek (10.06.2021) odbywa się inauguracyjna konferencja Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców. Stowarzyszenie zostało zarejestrowane 21 maja br. Prezesem jest dr Dorota Sienkiewicz.


Calość nagrania (2h13'):
 

Czytaj więcej...

Nowe, recenzowane badanie naukowe dotyczące szczepionek COVID-19 sugeruje, dlaczego występuje zapalenie serca, zakrzepy krwi i inne niebezpieczne skutki

Opublikowano: 05.06.2021
Autor: Webmaster
Alex rozmawia z dr Byramem Bridle'em, profesorem nadzwyczajnym ds. immunologii wirusowej na Uniwersytecie w Guelph o nowych, recenzowanych badaniach naukowych, które sugerują, że mogą istnieć przerażające powody, dla których mogą wystąpić takie działania niepożądane, jak zapalenie serca, VITT i inne poważne problemy. zostały zaszczepione.

https://hjqdhpdnfmju7nlcdf7sfcexxu-ac4c6men2g7xr2a-omny-fm.translate.goog/shows/on-point-with-alex-pierson/new-peer-reviewed-study-on-covid-19-vaccines-sugge


USA: Oficjalne posiedzenie i śledztwo komisji dotyczące zgonów i NOP'ów na skutek podawania ludziom eksperymentalnych preparatów, zwanych potocznie acz nieprawidłowo - szczepionkami.

Opublikowano: 01.06.2021
Autor: Webmaster

Udostępniajcie dalej!!!

Na prawdę warto poświęcić pół godziny na oglądnięcie filmu poniżej. Zaręczam, że nie będziecie żałować, bo tego nie zobaczycie ani w TV ani na YT. Takich rzeczy królikom doświadczalnym się nie pokazuje.

Najważniejsza część filmu z posiedzenia śledztwa komisji z polskim tłumaczeniem. Na YouTube nie zobaczycie, bo tam momentalnie ten film kasują aby ludzie nie wiedzieli, co się dzieje i jakie są realia i rzeczywiste dane poszczepienne. FB też pewnie ten film niedługo skasuje, ale wtedy wrzucę go na D.Tube, Bitchute czy Vk i będą mogli skoczyć.

Oficjalne posiedzenie i śledztwo komisji dotyczące zgonów i NOP'ów na skutek podawania ludziom eksperymentalnych preparatów, zwanych potocznie acz nieprawidłowo - szczepionkami.

Czytaj więcej...

Uwaga

Informacje zawarte na tych stronach nie są podręcznikiem medycyny, ani nie służą do diagnostyki lekarskiej. Są tylko zbiorem informacji dotyczących wspomagania leczenia oraz wrażają opinię ich autorów na podstawie art. 54.1 Konstytucji RP, która to gwarantuje im wolność do wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
Sugestie zawarte tutaj zawarte są tylko i wyłącznie informacją, która może oczywiście być wykorzystana, ale każdy organizm może reagować inaczej.
Każde użycie opisanych substancji musi być skonsultowane z lekarzem. Autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za skutki zastosowania zawartych na tych stronach informacji.