Numer POGOTOWIA ANTYSEPSOWEGO: 18 262 20 85  więcej info...

Stowarzyszenie nie udziela porad medycznych

"Jeśli zrezygnujesz z wolności na rzecz bezpieczeństwa,
nie będziesz miał żadnej z tych rzeczy"

Sepsa bez tajemnic

Opublikowano: 07.07.2020
Autor: Webmaster

     Portal prowadzi ratowniki medyczny, który napisał pracę dyplomową pt.: "Witamina C wsparciem w walce z sepsą", którą obronił z wyróżnieniem.
Ze względu na bardzo ważny interes społeczny postanowił ją udostępnić w całości zupełnie za darmo.

Do pobrania na jego stronie.

Dr Jerzy Jaśkowski: Świat jest inny odc. 138 - Dlaczego nic się nie zmienia?

Opublikowano: 07.07.2020
Autor: dr Jerzy Jaśkowski

Mimo pozornych zmian w naszym życiu, rodzinie, państwie, świecie, to niewiele zmian obserwujemy - komu zależy by było tak jak było ?

Źródło: https://youtu.be/cShHEGzYXiA

Premier Mateusz Morawiecki: nie ma się czego bać!

Opublikowano: 03.07.2020
Autor: Webmaster
     Mateusz Morawiecki mówi prawdę. "Nie należy się bać wirusa, bo to "choroba" jak każda inna. Dobrze, że nie jesteście już w maskach, bo nie ma się czego już obawiać, choroba pokonana!"

Zobacz wypowiedź na FB. Opublikowany przez Sebastiana Markiewicza Czwartek, 2 lipca 2020

Ostrzeżenie: druga fala zachorowań planowana na jesień 2020.

Opublikowano: 27.06.2020
Autor: Webmaster
Dr Rashid Buttar     W tym tygodniu, w czwartek spotkało się 150 lekarzy online. Prowadzili dyskusję o tzw. nadchodzącej drugiej fali zachorowań na Covid-19 oraz o tym, co w tym temacie dzieje się na świecie.
     Oto fragment wypowiedzi Dr. Rashida Buttar*:
„Chciałbym, aby świat zrozumiał proroczą naturę tego, co zostało powiedziane już w 2017 r., że będzie taka pandemia. Nie jest możliwe, aby ktoś mógł to przepowiedzieć, chyba że ta osoba miała jakieś wewnętrzne informacje o możliwości wypuszczenia jakiegoś patologicznego, potencjalnie pandemicznego, niewytłumaczalnego patogenu. Nie jest możliwe by to przewidzieć. Jeśli nie jesteś w stanie przewidzieć tego, co będzie się działo na rynku jutro czy pojutrze, nie przewidzisz liczb w lotto w następnym tygodniu, jak możesz przewidzieć pandemię?

Czytaj więcej...

Uwaga

Informacje zawarte na tych stronach nie są podręcznikiem medycyny, ani nie służą do diagnostyki lekarskiej. Są tylko zbiorem informacji dotyczących wspomagania leczenia oraz wrażają opinię ich autorów na podstawie art. 54.1 Konstytucji RP, która to gwarantuje im wolność do wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
Sugestie zawarte tutaj zawarte są tylko i wyłącznie informacją, która może oczywiście być wykorzystana, ale każdy organizm może reagować inaczej.
Każde użycie opisanych substancji musi być skonsultowane z lekarzem. Autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za skutki zastosowania zawartych na tych stronach informacji.