Numer POGOTOWIA ANTYSEPSOWEGO:
18 262 20 85 
MAPA POGOTOWIA

 

Stowarzyszenie nie udziela
porad medycznych

"Jeśli zrezygnujesz z wolności na rzecz bezpieczeństwa,
nie będziesz miał żadnej z tych rzeczy"

"Niebo leczy, a lekarz bierze honoraria"

Benjamin Franklin

Algorytm dożylnego podawania Askorbinianu Sodu - TYLKO DLA LEKARZY!

Kryzys covidowy: czyżby nastąpiło odbicie fali? „Nagłe ogólne przebudzenie"?

Za: https://www.globalresearch.ca/tide-turning/5766369, 06.01.2022

 

Autor tekstu w j. angielskim: Peter Koenig
Peter Koenig - jest analitykiem geopolitycznym i byłym starszym ekonomistą w Banku Światowym i Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), gdzie od ponad 30 lat pracuje nad wodą i środowiskiem na całym świecie. Wykłada na uniwersytetach w USA, Europie i Ameryce Południowej.Regularnie pisze do czasopism internetowych i jest autorem Implozji – ekonomicznego thrillera o wojnie, zniszczeniu środowiska i chciwości korporacji; i współautorem książki z Cynthii McKinney: „When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis" (Clarity Press – 1 listopada 2020 r.). Jest on współpracownikiem naukowym Centrum Badań nad Globalizacją. Jest także starszym członkiem Instytutu Chongyang na Uniwersytecie Renmin w Pekinie

Tłumaczenie i redakcja tekstu w j. polskim: Jan Rybski

Dr Andreas Noack po opublikowaniu "Nano żyletki znalezione w szczypawicy" został znaleziony martwy. Najpropodobnie otruty.


Wyjaśnienie szprycy, o co chodzi i jak działa? Dlaczego powoduje zakrzepice i ataki serca? Po co nam to robią? Wszystko wyjaśnione w tym krótkim filmie.

Niech to będzie lekcja, dla wszystkich policjantów, którzy rozkaz przełożonego przestępcy, wolą honorować ponad polskim prawem. Może jak funkcjonariusze wykonujący maseczkariańskie, nielegalne rozkazy, zaczną trafiać do polskich więzień, to nauczą się czym jest honor, zasady i sumienie. A jeżeli nie będą w stanie tego przyswoić, to nikt po kimś takim płakać nie będzie. Brawo Sąd!!Źródło: https://wolnemedia.net/lekcja-sadowa-dla-wszystkich-policjantow/

Zanieczyszczenie oceanów związkami chemicznymi pochodzącymi z pigułek antykoncepcyjnych (etynyloestradiol - EE2) i bisfenolem A (BPA), używanym do wyrobu opakowań plastikowych, zaburza procesy rozrodcze ryb – potwierdziły kolejne badania naukowców z amerykańskiego Uniwersytetu Illinois w Urbanie i Champaign, ogłoszone w grudniu.

W USA i wielu innych krajach wlew witaminowy można sobie zamówić w większości placówek medycznych ze szpitalami włącznie. W Polsce dopiero raczkujemy z tym tematem.

To ogromne zadanie dla medyków, by uczyli się od swoich kolegów i koleżanek z innych krajów tego, co emerytowani polscy lekarze, emerytowane polskie pielęgniarki czy ratownicy medyczni robili kilka dekad temu na co dzień.Źródło: namzalezy.pl https://youtu.be/mEeBCBYlkhE
Gdyby film został usunięty z YT, poniżej link do filmu z naszego serwera:

A może wirusy nie istnieją?  Interesujący materiał!Źródło: https://youtu.be/hdY-qAnwGQg

https://www.bitchute.com/video/dg1D18lNImyS/

Darmowa pomoc prawna

Stowarzyszenie Prawników - Głos Wolności

Szukaj

Wszystkie materiały dostarczone do Stowarzyszenia Zdrowa Polska - Czyńmy Dobro, publikacje, informacje i opinie mogą być wykorzystane zgodnie ze statutem stowarzyszenia w formie plików czy broszur.
Autorom prac serdecznie dziękujemy.

Zawarte na tych stronach treści służą wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie mogą zastąpić opinii pracownika służby zdrowia.
Każdy Obywatel Rzeczypospolitej Polskiej ma takie prawo na podstawie Konstytucji, art. 54.1.

 

Filmy edukacyjne

SZCZEPIONKI 36 filmów
Jerzy Zięba


Menu użytkownika

Anna Mika: Elektrosmog


Ukryte Terapie - Jerzy Zięba

Przekaż 1% podatku
ZOBACZ INFO
Jerzego Zięby

Ukryte Terapie - Jerzy Zięba

Informacje

DANE STOWARZYSZENIA:

Stowarzyszenie Zdrowa Polska
Czyńmy Dobro

ul. Zygmuntowska 17
33-300 Nowy Sącz

KONTAKT
E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (deklaracje)
BIURO CZYNNE:
pn. - pt. 9-10

NIP 7343560825
KRS 0000739477
Regon: 380718987

 

Nr rachunku bankowego:
ING Bank Śląski SA


rachunek bankowy w PLN nr:
PL 22 1050 1722 1000 0090 3159 6118
rachunek bankowy w EUR nr:
PL 97 1050 1722 1000 0090 3159 6126


Kod SWIFT ING Banku Śląskiego:
INGBPLPW

 

CZŁONKOWSTWO:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

DO POBRANIA:
deklaracja członkowska
deklaracja członkowska firmy

(aby ściągnąć, naciśnij prawy klawisz myszki i wybierz "zapisz jako")

STATUT STOWARZYSZENIA

Fluor

Fluor, fluoryzacja, to destrukcyjne, a w wielu przypadkach śmiertelne „zabawki” w rękach koncernów medycznych i polityków.

  • Fluor jest rakotwórczy
  • Fluor zwiększa ilość złamań biodra. Picie fluoryzowanej wody podwaja liczbę złamań szyjki kości udowej u starszych mężczyzn i kobiet.
  • Fluor zwiększa niepłodność.
  • Fluor zwiększa fluorozę: nieprzezroczyste białe plamy i brązowe brzydkie zęby
  • Fluor nie zmniejsza próchnicy.

Uwaga

Informacje zawarte na tych stronach nie są podręcznikiem medycyny, ani nie służą do diagnostyki lekarskiej. Są tylko zbiorem informacji dotyczących wspomagania leczenia oraz wrażają opinię ich autorów na podstawie art. 54.1 Konstytucji RP, która to gwarantuje im wolność do wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
Sugestie zawarte tutaj zawarte są tylko i wyłącznie informacją, która może oczywiście być wykorzystana, ale każdy organizm może reagować inaczej.
Każde użycie opisanych substancji musi być skonsultowane z lekarzem. Autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za skutki zastosowania zawartych na tych stronach informacji.

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com