Numer POGOTOWIA ANTYSEPSOWEGO: 18 262 20 85  więcej info...

 

Stowarzyszenie
nie udziela
porad medycznych

"Jeśli zrezygnujesz z wolności
na rzecz bezpieczeństwa,
nie będziesz miał żadnej z tych rzeczy"

"Niebo leczy, a lekarz bierze honoraria"
 

Benjamin Franklin

Filmy edukacyjne


SZCZEPIONKI
36 filmów
Jerzy Zięba


Numer POGOTOWIA ANTYSEPSOWEGO:
Centrala: 18 262 20 85


Instrukcja dla potrzebujących kontaktu z ochotnikiem:

      Na mapie poniżej proszę odnaleźć punkt najbliższy swojej miejscowości,  w którym znajduje się ochotnik i kliknąć na jej niebieski znaczek. Pojawi się nazwa miejscowości, imię ochotnika i jego wewnętrzny numer telefonu, który będzie potrzebny, gdy zadzwonimy na centralę. Po wybraniu numeru centrali usłyszycie głos automatycznej sekretarki, która poprosi o wybranie numeru 1 a następnie o wybranie numeru ochotnika, który odczytaliśmy z mapy. Wybierając na centrali numer ochotnika łączycie się z jego numerem KOMÓRKOWYM. Ochotnik nie ma możliwości oddzwonić,


Dzwoniąc do ochotnika prosimy o cierpliwość. To wolontariusze, dzielni ludzie, którzy pracują i moją zajęcia, jak każdy. Nie zawsze mogą odebrać telefon komórkowy!

Proszę poczekać. Jeśli ochotnik nie odbiera, zadzwonić za kilka minut!

 

Powered by Phoca Maps

Uwaga

Informacje zawarte na tych stronach nie są podręcznikiem medycyny, ani nie służą do diagnostyki lekarskiej. Są tylko zbiorem informacji dotyczących wspomagania leczenia oraz wrażają opinię ich autorów na podstawie art. 54.1 Konstytucji RP, która to gwarantuje im wolność do wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
Sugestie zawarte tutaj zawarte są tylko i wyłącznie informacją, która może oczywiście być wykorzystana, ale każdy organizm może reagować inaczej.
Każde użycie opisanych substancji musi być skonsultowane z lekarzem. Autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za skutki zastosowania zawartych na tych stronach informacji.