Numer POGOTOWIA ANTYSEPSOWEGO:
18 262 20 85 
MAPA POGOTOWIA

 

Stowarzyszenie
nie udziela
porad medycznych

"Jeśli zrezygnujesz z wolności
na rzecz bezpieczeństwa,
nie będziesz miał żadnej z tych rzeczy"

"Niebo leczy, a lekarz bierze honoraria"
 

Benjamin Franklin

Algorytm dożylnego podawania Askorbinianu Sodu - TYLKO DLA LEKARZY!

Alex rozmawia z dr Byramem Bridle'em, profesorem nadzwyczajnym ds. immunologii wirusowej na Uniwersytecie w Guelph o nowych, recenzowanych badaniach naukowych, które sugerują, że mogą istnieć przerażające powody, dla których mogą wystąpić takie działania niepożądane, jak zapalenie serca, VITT i inne poważne problemy. zostały zaszczepione.

https://hjqdhpdnfmju7nlcdf7sfcexxu-ac4c6men2g7xr2a-omny-fm.translate.goog/shows/on-point-with-alex-pierson/new-peer-reviewed-study-on-covid-19-vaccines-sugge


Udostępniajcie dalej!!!

Na prawdę warto poświęcić pół godziny na oglądnięcie filmu poniżej. Zaręczam, że nie będziecie żałować, bo tego nie zobaczycie ani w TV ani na YT. Takich rzeczy królikom doświadczalnym się nie pokazuje.

Najważniejsza część filmu z posiedzenia śledztwa komisji z polskim tłumaczeniem. Na YouTube nie zobaczycie, bo tam momentalnie ten film kasują aby ludzie nie wiedzieli, co się dzieje i jakie są realia i rzeczywiste dane poszczepienne. FB też pewnie ten film niedługo skasuje, ale wtedy wrzucę go na D.Tube, Bitchute czy Vk i będą mogli skoczyć.

Oficjalne posiedzenie i śledztwo komisji dotyczące zgonów i NOP'ów na skutek podawania ludziom eksperymentalnych preparatów, zwanych potocznie acz nieprawidłowo - szczepionkami.

( Natural News ) Według wiodącego francuskiego wirusologa Luca Montagniera, nie ma szans na długoterminowe przeżycie dla każdego, kto otrzymał zastrzyk koronawirusa Wuhan (Covid-19).

Każdy, kto zostanie dźgnięty z powodu wirusa chińskiego, umrze, powiedział podobno podczas niedawnego wywiadu, który możesz obejrzeć poniżej na Brighteon.com .

„Nie ma nadziei ani możliwości leczenia dla tych, którzy już zostali zaszczepieni” - stwierdził Montagnier wyraźnie podczas segmentu. „Musimy być przygotowani na kremację ciał”.
Po dogłębnym przestudiowaniu składników zawartych w zastrzykach i tym, co robią, Montagnier doszedł do wniosku, że każda osoba, która dostanie zastrzyk, w końcu umrze z powodu wzmocnienia zależnego od przeciwciał lub ADE.

Bardzo ważny wywiad z dr Michaelem Yeadonem,  byłym wiceprezesem i dyrektorem naukowym firmy Pfi zer. Wywiad odbył się w kwietniu 2021 r. Dr Yeadon obala wszystkie propagowane przez mainstreamowe media mity dotyczące choroby Zwid 19, wprowadzonych obostrzeń, wariantów wir usa SARS-CoV-2, śmiercionek i paszportów. Mocna rzecz:

Komentarz pod filmem z popzedniego postu:

"Dlaczego ludzie nadal biorą te eksperymentalne leki biologiczne?

Powiem ci dlaczego. MSM ukryło wszelkie informacje o zgonach i poważnych zdarzeniach niepożądanych po wstrzyknięciu tej trucizny.

Przeciętny człowiek nie ma pojęcia. Ponadto rządy na całym świecie taranują ludziom zastrzyki z COVID za pomocą niekończącego się prania mózgu.
Trudno oderwać się od propagandy. Nadal mówię wyłącz media, przestań słuchać, oglądać, czytać. To nie ma sensu.

Poszukaj alternatywy i na miłość boską zacznij myśleć o sobie, rodzinie i przyjaciołach."

Kobieta żałuje, że otrzymała szczepionkę J&J po wystąpieniu zakrzepów krwi, niemieccy naukowcy twierdzą, że mogą wiedzieć, co powoduje zakrzepy

Kobieta z Oregonu rozwinęła rzadkie zakrzepy krwi po otrzymaniu szczepionki przeciwko COVID firmy Johnson & Johnson (J&J) na początku tego miesiąca.

Barbara Buchanan wybrała J&J, ponieważ była to dawka jednorazowa, a eksperci zadeklarowali, że szczepionka jest bezpieczna po zniesieniu 10-dniowej przerwy , donosi KGW8 . Przerwa w Stanach Zjednoczonych została wywołana przez dochodzenie Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) w sprawie doniesień o rzadkich zakrzepach krwi.

W tym tygodniu ponownie zbadano szczepionki AstraZeneca i Johnson & Johnson COVID, ponieważ w Belgii, Kanadzie i Grecji pojawiło się więcej zgłoszeń zgonów - głównie z powodu zaburzeń krzepnięcia krwi, a nowy raport powiązał szczepionkę AstraZeneca z udarami u młodych dorosłych.

Do nieszczęść twórców szczepionek dołączył nowy raport z Londynu od naukowców, którzy zidentyfikowali pierwsze przypadki udarów u młodych dorosłych, którzy otrzymali szczepionkę AstraZeneca , opracowaną wspólnie przez Uniwersytet Oksfordzki w Wielkiej Brytanii.

Niedawno po podaniu szczepionki z rekombinowanym wektorem adenowirusowym ChAdOx1 nCoV-19 (Oxford – AstraZeneca), kodującej spike glikoproteinę SARS-CoV-2.1–4, u wcześniej opisanych pacjentów wystąpiła zakrzepica, głównie wpływających na mózgowe zatoki żylne, z małopłytkowością i przeciwciałami przeciwko czynnikowi płytkowemu 4 (PF4), ale charakterystyka VITT z zakrzepicą tętniczą nie została wcześniej opisana. W tym miejscu opisujemy trzech pacjentów z VITT, u których wystąpił udar niedokrwienny.

Pacjent 1,

Szukaj

Darmowa pomoc prawna

Stowarzyszenie Prawników - Głos Wolności

Wszystkie materiały dostarczone do Stowarzyszenia Zdrowa Polska - Czyńmy Dobro, publikacje, informacje i opinie mogą być wykorzystane zgodnie ze statutem stowarzyszenia w formie plików czy broszur.
Autorom prac serdecznie dziękujemy.

Zawarte na tych stronach treści służą wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie mogą zastąpić opinii pracownika służby zdrowia.
Każdy Obywatel Rzeczypospolitej Polskiej ma takie prawo na podstawie Konstytucji, art. 54.1.

 

Filmy edukacyjne


SZCZEPIONKI 36 filmów
Jerzy Zięba


Menu użytkownika

Anna Mika: Elektrosmog


Ukryte Terapie - Jerzy Zięba

Przekaż 1% podatku
ZOBACZ INFO
Jerzego Zięby

Ukryte Terapie - Jerzy Zięba

Informacje

DANE STOWARZYSZENIA:

Stowarzyszenie Zdrowa Polska
Czyńmy Dobro

ul. Zygmuntowska 17
33-300 Nowy Sącz

KONTAKT
E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
BIURO CZYNNE:
pn. - pt. 9-10

NIP 7343560825
KRS 0000739477
Regon: 380718987

 

Nr rachunku bankowego:
ING Bank Śląski SA


rachunek bankowy w PLN nr:
PL 22 1050 1722 1000 0090 3159 6118
rachunek bankowy w EUR nr:
PL 97 1050 1722 1000 0090 3159 6126


Kod SWIFT ING Banku Śląskiego:
INGBPLPW

 

CZŁONKOWSTWO:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

DO POBRANIA:
deklaracja członkowska
deklaracja członkowska firmy

(aby ściągnąć, naciśnij prawy klawisz myszki i wybierz "zapisz jako")

STATUT STOWARZYSZENIA

Fluor

Fluor, fluoryzacja, to destrukcyjne, a w wielu przypadkach śmiertelne „zabawki” w rękach koncernów medycznych i polityków.
- Fluor jest rakotwórczy
- Fluor zwiększa ilość złamań biodra. Picie fluoryzowanej wody podwaja liczbę złamań szyjki kości udowej u starszych mężczyzn i kobiet.
- Fluor zwiększa niepłodność.
- Fluor zwiększa fluorozę: nieprzezroczyste białe plamy i brązowe brzydkie zęby
- Fluor nie zmniejsza próchnicy.

Uwaga

Informacje zawarte na tych stronach nie są podręcznikiem medycyny, ani nie służą do diagnostyki lekarskiej. Są tylko zbiorem informacji dotyczących wspomagania leczenia oraz wrażają opinię ich autorów na podstawie art. 54.1 Konstytucji RP, która to gwarantuje im wolność do wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
Sugestie zawarte tutaj zawarte są tylko i wyłącznie informacją, która może oczywiście być wykorzystana, ale każdy organizm może reagować inaczej.
Każde użycie opisanych substancji musi być skonsultowane z lekarzem. Autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za skutki zastosowania zawartych na tych stronach informacji.

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com